Taśma SOUDATAPE FACADE 60MM X 25M
13735
Producent: SOUDAL
Cena: 112.47 zł brutto
Minimum zakupowe: 10
- Kurier 24.00 zł brutto
Soudatape Facade - Odporna na wilgoć, wytrzymała mechanicznie i lekko rozciągliwa taśma klejąca do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
Właściwości Soudatape Facade:
Nieagresywny klej PSA nie starzeje się – jest bezpieczny dla każdego typu podłoża i zapewnia natychmiastową doskonałą przyczepność do typowych folii, membran, włóknin, drewna, materiałów drewnopochodnych, aluminium i PVC.
Odporna na promieniowanie UV i warunki pogodowe przez minimum 3 miesiące
Zastosowanie Soudatape Facade:
- uszczelnianie połączeń między płytami drewnianymi lub drewnopochodnymi,
- uszczelnianie połączeń płyt i ram drewnianych i gładkich powierzchni np. ram i fartuchów okien dachowych, przejść instalacyjnych i wentylacyjnych itp.,
- niewidoczne maskowanie i hermetyzacja połączeń oraz uszkodzeń czarnych membran i innych barier paroizolacyjnych chronionych zewnętrznymi okładzinami budowlanymi (sidingiem, panelami fasadowymi, pokryciami dachowymi)
Długość: 25m
Kod producenta: 125012
Stan produktu: nowy
- Szerokość [mm]
- 60
- Długość [m]
- 25
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
aby wystawić opinię.